Misyon, Vizyon ve Değerler

Misyon, Vizyon ve Değerler

Misyon, Vizyon ve DeğerlerTarihçe

ATABOR Anonim Şirketi, kurumsal kimliğini sahip olduğu vizyon ve değerler üzerinden tanımlamakta ve gerek yurt içi gerekse yurtdışındaki, istihdamdan işletmeye kadar tüm yapılanma süreci bu ilkelerce belirlenmektedir.

Vizyonumuz (Hayalimiz)

Zihinlerde güvenilirlik ve kalite kavramlarıyla özdeşleştirilmiş uluslararası bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz (Varoluş Gayemiz)

İnşaat ve enerji sektörlerinde kaliteli ürün, hizmet ve danışmanlık sunmaktır.

Değerlerimiz

ATABOR, misyonundan vizyonuna doğru sürdürdüğü yolculuğunda değerlerinden asla taviz vermez.
1-Ahlak
Doğru bir sonuca ancak dürüst yollardan ulaşılabileceğine inanan ATABOR ailesinin tüm fertleri, dürüstlüğü düstur edinmiştir ve ahlaki değerlere sahip çıkarlar.
2-Azim
ATABOR başladığı işi her ne pahasına olursa olsun tamamlar. Ortaya çıkabilecek olumsuzluklar motivasyonunu düşürmez. Yılmadan çalışarak sonuca ulaşır.
3-Çağdaşlık
ATABOR dünya gündemini ve teknik gelişmeleri takip eder. Sürdürmekte olduğu projelerde şartlara göre en etkin ve verimli yaklaşımı benimser.
4-Çevre Duyarlılığı
Doğanın ve doğal kaynakların sınırlılığının bilincinde olan ATABOR, çevreci bir politika güder; geri dönüşümden ve çevre dostu uygulamalardan yanadır.
5- Hukuk ve Etik Değerlere Bağlılık 
ATABOR, tüm kararlarını hukuk ve etik değerler ışığında alır.
6-Güvenilirlik 
Çözüm ortaklarının tüm bilgilerine şirket bilgisiymişçesine sahip çıkar ve güveni sarsabilecek her türlü uygulamadan evleviyyetle kaçınır.
7-İtibar
Saygınlığını tüm maddi değerlerin önünde tutar ve hiçbir şart altında saygınlığını menfaatlerine feda etmez.
8-Türkiye Cumhuriyeti’nin Hedeflerine Bağlılık 
ATABOR, Türkiye Cumhuriyeti’nin hedeflerine ulaşması için var gücüyle çalışır. Yurtdışındaki misyonlarında yalnız kurumsal kimliğini değil, aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti’ni de temsil eden bir nefer olduğunun bilincinde davranır.